• 2013
  • x
  • maig
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 2013
  • x
  • decembre
  • x
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31

Organigrama

ASSEMBLEA GENERAL

L'Assemblea General és el màxim òrgan de decisió de Globalmon. Els membres del comitè executiu d'aquesta assemblea són els següents:

  1. 1. José Luis Ferrer Soria
  2. 2. Josep Ramon Millet I Pons
  3. 3. Juan Luis Faus Cucart
  4. 4. Maria Ines Muñoz Pudralt
  5. 5. Manuel Porta Revert
  6. 6. Rogelia Escriviá Moscardo
  7. 7. Ana Maria Garcia Fernandez
  8. 8. Xavier Perez Escrivá
  9. 9. Clementine Pouatou
  1. 10. Empar Piera Boquera
  2. 11. Vicent Alandete Martinez
  3. 12. Evaristo Navarro Segura
  4. 13. Gil María Campos Alabau
  5. 14. Maria Marti Santapau
  6. 15. Ángela Part Ferrer
  7. 16. Ignasi Canet Castellá
  8. 17. Pepa Jordá Vazquez Martí
  9. 18. Leonor Vázquez Martí
  1. 19. Corinne Pappalardo Ordinaña
  2. 20. Berta Navarro Segura
  3. 21. Joan Francesc Peris
  4. 22. Jose Luis Garcia Del Cámpo
  5. 23. Maria Jose Reberra Juan
  6. 24. Vicent Santulària I Andrés
  7. 25. Joan Avilés
  8. 26. Julie Abitbol

JUNTA DIRECTIVA

Com es va decidir en l'Assemblea General del 25 de setembre del 2009, la Junta Directiva per un mandat de dos anys està formada per:

  1. Presidente: José Luis Ferrer Soria (DNI 19964951-P)
  2. Secretario: Josep Ramon Millet i Pons (DNI 19995029-W)
  3. Tesorera: María Martí Santapau (DNI 20027813-B)

VOCALS:

  1. Gil Mª Campos Alabau (DNI 33414534-L)
  2. Corinne Pappalardo Ordinaña (DNI 20002746-Z)
  3. Vicent Alandete Martinez (DNI 19993708-S)
  4. Evarist Navarro Segura (19988148-K)

A la seu central a Gandia:

  1. President: José Luis Ferrer Soria
  2. Coordinador general de projectes: Gil Mª Campos Alabau
  3. Coordinador d'àrea projectes: Ahmadou Ahmadou
  4. Àrea sensibilització Ed per al Desenvolupament: Edwige Nagham, Josep Ramon Millet, Empar Piera Boquera, Corinne Pappalardo Ordinaña, Berta Navarro Segura, Anna de Áncos Moreno, Rosio Blanco Ayala, Francis Fabassou, Espérance Moudaita, Firida Agathe, Grace Clavel, Ali Bamby Diabara
  5. Àrea cooperació al desenvolupament: Sandra Porcar, Jose Luis Garcia Del Campo, Antonio Muñoz Gomis, Evaristo Navarro Segura, Patricia María Piñana Escutia,
  6. Àrea codesenvolupament: Clementine Pouatou, Espérance Litassou Moudaïta
  7. Àrea comunicació, màrqueting i disseny: Vicent Alandete Martínez
  8. Administració i finances: María Martí Santapau, Esperanza Vives Carrió, Cristina Ureña

En les Delegacions:

  1. Oliva: María Martí Santapau
  2. Alzira: Empar Piera Boquera
  3. Ontinyent: Berta Navarro Segura
  4. Barcelona: Joan Avilés
  5. Valencia: Filomena Nogueroles
  6. Madrid: Ana Maria Garcia Fernandez
  7. Ciudad Real: Antonio Muñoz Gomis
  8. Guernika: Clementine Pouatou
  9. Castelló de Rugat: Corinne Pappalardo
  10. Alicante: Berta Navarro Segura

En els països d'intervenció:

  1. Bolivia: Jorge, Javier de Rodrigo lacuesta
  2. Camerún: Albert Litassou, Fontcha Joseph, Adamou Djobonvounang, Marana Gilbert, Gassita Rachel, Vissidi Clémentine, Vroumsia Dieudonné, Woumbondi Sylvestre, Fadima Passiri Angeline, Djobsia Alexandre
  3. Chad: Limassou Saleh, Fikaoussou Siwillah Etienne, Ngafouta Filloh, Raphael Litassou
  4. Senegal: Karim Fall, Amadou Diallo, Bakari Aidara

Subscriu-te als nostres correus de notícies

El teu nom:

El teu correu electrònic: